052-8084954
מיכל טיפול אלטרנטיבי בבעלי חיים

אודות

אודות

מי אני – נעים מאוד אני מיכל בן צבי, בת 41 מטפלת אלטרנטיבית בבעלי חיים, מומחית בשיטה ייחודית בתחום פסיכוארומטיקה ויועצת התנהגות לחתולים.
מאז שאני ילדה הייתי מבלה שעות בחברת בעלי החיים , מתבוננת בהם, מדברת אתם, משקמת את הפצועים ומטפלת בעזובים , כשבגרתי המשכתי לעשות זאת 🙂 והפכתי את התחביב למקצוע

טיפול פארק הקופים

עם יותר מעשר שנות ניסיון קליני בטיפול טבעי בחיות בר ומחמד, שיקמתי וטיפלתי מאות בעלי חיים בשיטות מגוונות שלמדתי ופיתחתי עם השנים כאשר הגישה המנחה היא שיטת פסיכוארומטיקה - שיטה המתבססת על 3 מרכיבים

  1. שיתוף בתהליך הטיפול והריפוי בעזרת חומרים מן הטבע - Zoopharmacognosy ( זופארמאקוגנוסי – ריפוי עצמי ).
  2. הפחתת סטרס תוך התייחסות לסביבת המחייה
  3. שימוש בחומרים טבעיים
    אני מאמינה שבעזרת טיפול טבעי בהתאמה אישית ניתן לשקם את בעלי החיים, כל חיה מה שמתאים לה .

 

עבדתי במשך שנים בטיפול ושיקום קופים וחיות בר לסוגיהן במקלט הקופים הישראלי בבן שמן, ועובדת ומתנדבת עם מוסדות כמו הבית חולים לחיות בר, הספארי, נגב זו באר שבע, חי כיף ראשון לציון עם חיות בר שונות ועם וטרינרים פרטיים ברחבי הארץ .

אני משלבת בין היתר, 1.אבחון אישי מעמיק 2.טכניקות הקשבה 3.רקיחת פורמולת טבעיות בהתאמה אישית 4.הקניית כלים פרקטיים לטיפול 5.הכוונה ועזרה בתקשורת נכונה ועוד. העולם הזה הולך ומתפתח ואני אתו, לומדת עוד ועוד ושמחה לחלוק את הידע שלי - בימים אלו אני מעבירה קורס בסיסי בשיטה אתה אני עובדת למטפלים ווטרינרים וכל מי שמעוניין להתחיל להבין את עולם הטיפול הטבעי וה- zoopharmacognosy לבעלי חיים .

״ כל חיי אני מבלה עם בעלי החיים ומחפשת דרכים לעזור להם, כשהתוודעתי לשיטות הטיפול הטבעי התרגשתי לגלות את כוחם ויעילותם בין אם מדובר במצב פיזי או נפשי".

 

ניתן לקבל אצלי:

* רקיחת תכשירים טבעיים בהתאמה למגוון טיפולים - בעיות עור /אלרגיות /הרגעה/הרחקת טפילים/בעיות במערכת עיכול / בעיות במערכת נשימה/ דלקות חניכיים /כליות ודרכי שתן/ תמיכה במחלות כרוניות /חיזוק כללי / הרגעת פחדים וחרדות / חיזוק הקשר בין בעלי החיים לאחראים עליהם ועוד

* אבחון אישי ייחודי – אפשר להזמין אותי להגיע אליכם ( בעיקר אם אתם חתולים 🙂)

* טיפול, עזרה ותמיכה בבעיות בריאותיות ורגשיות

* ייעוץ טלפוני

* ייעוץ התנהגותי ותקשורת עם חתולים – הבנת שפת החתולים ונתינת כלים מעשיים לפתרון ושיפור התנהגות. בנוסף, במידה ויש צורך – הכנת פורמולות בהתאמה אישית לתמיכה בתהליך (פתרון בעיות התנהגות חתולים)

 

ברזומה שלי ניתן  למצוא:

  בוגרת פסיכוארומטיקה בכל הרמות( Animal Pcycharomatica The school of essential oil) ,מטפלת בכירה בארומתרפיה ,התנהגות חתולים, תטא הילינג, רוקחות טבעית, פרמקולוגיה – כימיה של ארומתרפיה, ארומתרפיה בעיניים סיניות , טראסט טכניק, הרבליזם וטרינרי.

Fundamental Chemistry Dr. Joy

Aromatheraphy Masterclass - Robert Tisserand

אנה בריינטנבך Interspecies communication - Animal spirit

 

 

לסיפור השיקום של בינגי החתול הבנגלי 

למידע על השיטה ואיך זה עובד

למידע על להבין את החתול שלנו

 לשירותים שלי

WhatsApp chat